Whycycles TF CZ

TF

T.F. OD WHY

UDĚLEJTE LET

Ve Why všichni rádi jezdíme na mnoha různých dvoukolových vozidlech. Naši zakladatelé jezdí na všem, od ultraaero triatlonových kol přes sjezdová kola až po dirtová kola, a opravdu téměř na všem mezi tím. Na každém jednotlivém typu jízdního kola je něco neuvěřitelně zvláštního a každý model poskytuje nový pohled na to, proč jsou kola tak neuvěřitelně naplňující. (Dobře, možná můžeme z tohoto tvrzení vynechat trojkolku J…) Takže jsme se rozhodli, že chceme jet na neuvěřitelně moderním „skákajícím“ kole, které bylo navržen tak, aby letělo přes všechny překážky s lehkostí, pohodlím, stabilitou a hlavně na takovém kole, na které by všichni ostatní žárlili.

Stručně řečeno, WTF je prostě nejlepší skákací kolo, jaké jsme kdy jeli. Troufáme si konstatovat, že když na tomto kole skočíte svůj trik, tak se vám na tváři objeví obrovský úsměv. Proč je toto kolo postaveno pro pneu 27,5“?. Ano ano, tento druh kol je standardně navržen pro kola 26”. Ale my jsme to prostě chtěli vyzkoušet. Největší výhodou pro větší kola je schopnost spustit níže středového složení a udržet tak pedály ve stejné výšce nad zemí. Konečným výsledkem je fantasticky vylepšená ovladatelnost a schopnost zatáčení a to je okamžitě patrné při první jízdě. Tento titanový krasavec je jedním z nejodolnějších a nejzábavnějších kol, na kterém můžete skočit přes překážku, pokořit drop, přejet přes všechno, co vám stojí v cestě. My víme, že se vám bude líbit stejně tak moc, jako se líbí nám. 

KRÁSA V KAŽDÉM ÚHLU

Rám

71 920 Kč

  • Rám: Why S7 v.2
  • CaneCreek 15-series IS42/IS52
  • Límec sedla
  • Pevná osa

SPECIFIKACE RÁMU TF

Náhlavní souprava Integrovaný standardní 42 mm horní pohár, 52 mm spodní pohár
Středové složení Standard BSA se závitem 73 mm
Zvýšení rozteče náprav 12 mm x 148 mm
Patky 12mm pevná osa, rozteč závitů 1,75, kompatibilní s posuvným a řemenovým pohonem
Držáky lahví Žádné
Sedlovka 31,6 mm
Brzda Max 160 mm vzadu, standard pro přímou montáž

GEOMETRIE A VELIKOST

Proč T.F. je jedním z mála dostupných kol na 27,5, a proto má ve srovnání s jinými koly DJ na trhu poměrně radikální geometrické rozdíly. Ve srovnání s jinými podobnými 26 “kolovými DJ koly je však celkový pocit z držení, polohy těla a celkového pocitu velmi podobný. Kolo má mnohem strmější úhel hlavy, aby dokázalo rychle optimalizovalo směr jízdy pro potřeby rychlé manipulace s DJ kolem. Snad nejvýraznější rozdíl v geometrii pochází z kapky spodní konzoly T.F. Pokles BB ovlivňuje to, jak se kolo zatáčí, a v kombinaci s délkou řetězu ovlivňuje jeho stabilitu. S většími koly jsme byli schopni dosáhnout mnohem většího poklesu BB při zachování stejné vůle kliky / pedálu od země. Díky tomu je T.F. zatáčení a zvládnutí výrazně předvídatelnější než u jiných DJ kol na trhu.

PROTOŽE TITAN JE MAGICKÝ

Vyrábíme naše kola z nejlepších možných materiálů pro terén, ve kterém jezdíme. Používáme nejkvalitnější titan třídy 9 3 / 2,5 pro trubky našich rámů a 6/4 titanu pro hlavovou trubku, plášť středového složení a opracované bity po celém rámu. Materiál Wonder má tolik vynikajících atributů kvality jízdy: o 43% lehčí než ocel, vyšší poměr pevnosti a hmotnosti než hliník, výrazně odolnější vůči poškození při nárazu než uhlík a nejlepší vlastnosti tlumení vibrací ze všech tří uvedených materiálů. Myslíme si, že budete souhlasit, že jsme dosáhli našeho cíle, kterým je vytvoření titanových rámů s moderním nádechem, díky inženýrskému vedení vnitřního vedení kabelů, integrovaných náhlavních souprav a spodních konzol se závitem. Pro jezdce, kteří chtějí špičkové, pohodlné a rychlé kolo postavené tak, aby vydrželo na celý život, věříme, že vhodně vyrobený titanový rám je tou nejlepší volbou a doživotní zárukou.

PROČ WHY CYCLES

ZÁRUKA

Ve společnosti Why věříme svým výrobkům. Pokud nebudete s nákupem z jakéhokoli důvodu plně spokojeni, můžete kolo Why do 30 dnů od nákupu vrátit a získat zpět plnou částku. Samozřejmě vás žádáme, abyste tyto zásady respektovali (žádný účelový nákup kola na dlouhodobý "pronájem" není povolen!)

Dále nabízíme doživotní záruku pro původního kupujícího na všechny rámy Why. Jedná se o jednoduchou záruční politiku - v podstatě pokud budete kolo používat k tomu, k čemu bylo určeno, a rám někdy selže kvůli výrobní vadě, vyměníme vám ho zdarma.

A k tomu všemu nabízíme doživotní záruku na výměnu rámu po pádu. Pokud nabouráte a kolo poškodíte nebo pokud vjedete do garáže a přitom zapomenete, že na střeše vašeho auta je čerstvě nový rám Why, budeme s vámi spolupracovat a nabídneme vám náhradní rám za velmi nízkou cenu.

GARANCE A KVALITA

Není nic lepšího než šlapat do pedálů v horách, projíždět se po polní cestě v lese nebo prolétávat na skokanských můstcích. Jsme hrdí na naše ručně vyráběná, jedinečně radikální kola, která si zamilujete. Kola prodáváme přímo vám z našich webových stránek zde a slibujeme, že vám nabídneme nejlepší možný zážitek při nákupu, přebírání a hlavně jízdě na vašem novém kole Why. Můžete si být jisti (a šlapat), že jsme vaše kolo navrhli, otestovali, vyrobili a postavili podle nejvyšších možných standardů v celém cyklistickém průmyslu. Vytváříme pouze kola, na kterých chceme jezdit, a za svými výrobky stojíme díky zásadám vrácení bez otázek a přímé, legitimní doživotní záruce a zásadám výměny v případě pádu. Prohlédněte si naše stránky nebo nám zavolejte - vždy jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít kolo vašich snů a prozkoumat neznámé za rohem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz