Kdo je Revel?

BUĎ REBEL, JEZDI KOLA REVEL

Značka Revel patří výborným jezdcům na kolech, je financovaná výhradně ze soukromých zdrojů. V REVEL BIKES si dovolují posouvat hranice technických parametrů kol k maximálním limitům jejich dokonalosti. Společnost Revel, která byla uvedena na trh v roce 2019, se rozhodla postavit absolutně nejlepší celoodpružená horská kola všech dob!

S ohledem na tento cíl jsou jedinou společností, která využívá patentovaný systém odpružení CBF. Tento návrh odpružení je unikátní, jedinečnost designu odpružení se stal i přes krátkou historii legendárním.

Společnost Revel používá pro tvorbu rámů výjimečnou technologii skladby uhlíku vyvinutou Jasonem Schiersem, původním zakladatelem Enve Composites. Konstruktéři REVEL BIKES jsou doslova posedlí všemi detaily těchto kol. Milují totiž jízdu na skvělých kolech ještě víc než jejich výrobu.

Náš tým TPC je na tom podobně. Jízda na skvělých kolech totiž umožňuje naplňovat naši filozofii, kterou je užít si maximální pocit svobody při každé možné chvíli, kdy můžeme sednout na kolo. Ať na pár chvil či na dlouhé expedice. Kola REVEL BIKES jsou exkluzivním a především technicky dokonalým prostředkem, jak této svobody dosáhnout.

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ KOLA

Kdo stojí za REVEL BIKES?

Majitelem je Adam Miller, zakladatel skvělých BOREALIS BIKES, kol která dobyla Aljašku. Za jeho jménem také stojí značka WHY CYCLES, titanová kola otvírající nové brány zážitků v sedle kola.

Adam spojil své bohaté strojírensko-technologické zkušenosti a svou vášeň pro kola s nejlepšími odborníky ve svém oboru. Jedním z nich je Jeremiah Starkey, který je známý ze svého působení na pozici hlavního inženýra RockShox a Trust Performance. Dalším členem vývojového týmu je ikona průmyslového designu Mike Giese. Všichni společně pak spolupracovali s Chrisem Canfieldem. A tak vznikl jedinečný, doslova kouzelný systém  závěsné platformy REVEL. Pod zkratkou CBF se skrývá název CANFIELD BALANCE FORMULA. Tento systém odpružení si zamilujete stejně jako my v TPC.

squad-01

Servis

Rascal-and-Rail-Torque-Spec-copy

Záruka a reklamace

Ve společnosti Revel, prostřednictvím skupiny TPC, stojíme za svými výrobky a nabízíme kola Revel s doživotní zárukou pro původního (prvního) majitele. Sami jsme v TPC závislí na jízdě na kole a víme, jaké to je být bez našeho kola, takže u nás v TPC spolupracujeme s Revelem, abychom zajistili rychlou komunikaci a řešení v případě nenadálých nepředpokládaných problémů.

Na váš Revel se rovněž vztahují zásady výměny za selhání, pokud byste jej náhodou poškodili. Přečtěte si více zde.

Crash Replacement information can be found here.

Registruj svůj záruční servis

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz