Kdo je Why Cycles

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU WHY CYCLES?

Jsme skupina lidí, kteří se před několika lety rozhodli, že chceme vytvořit jedinečnou značku kol, která bude znamenat více než jen šetření gramů váhy, montáže efektních dílů a stavby závodních kol. Jistě, máme rádi i tyto zmíněné věci, ale námi navržená a vyrobená kola jsou koly speciálními, dá se říct magickými. Každý rád otáčí pedály s větrem ve tváři, ale pro nás je to ještě něco mnohem více. Kola jsou pro nás prostředkem pro život, k poznávání neznámých míst, k poznání nových přátel i sama sebe.

WHY CYCLES sídlí v cyklistické mecce Carbondale v Coloradu. Zakladatelé WHY CYCLES se pohybují již dlouho v cyklistickém průmyslu. Každý z nich založil v minulosti vlastní společnosti v různých oblastech světa cyklistiky. I proto se nám podařilo zvládnout specifické materiály, nové produkty a určovat trendy ve světě kol. S touto zkušeností vám přinášíme WHY. Slibujeme vám, že od nás můžete očekávat krásná, ručně vyrobená kola, která využívají to nejlepší z jedinečných materiálů, špičkové geometrie a průmyslových zkušeností. Věřte, že naše kola jsou jedinečná, při jízdě na nich zažijete pocit jedinečnosti, individuality. WHY CYCLES jsou kola, která jinde nenajdete. Vyzkoušejte jakékoliv z nich a přesvědčte se sami. 

tpc-whycycles

PROČ WHY CYCLES?

Není nic lepšího, než šlapat na vrcholy hor, projíždět se po prašných cestách, po trailech v lesích nebo si skočit či dokonce zalétat přes velké množství překážek. Jsme hrdí na naše ručně vyrobená, jedinečně postavená kola, o kterých jsme přesvědčeni, že se vám budou víc než líbit. Prodáváme kola přímo z našeho e-shopu. Můžete si být jisti, že jsme vaše kolo navrhli, otestovali, vyrobili podle nejvyšších možných standardů v celém odvětví cyklistiky. Vytváříme pouze kola, na kterých chceme sami jezdit, a stojíme si za veškerými svými produkty. Na naše kola se vztahuje doživotní záruka na rámy i v případě jejich konstrukčního poškození při případné havárii. Prohlédněte si náš web nebo nám zavolejte - jsme tu vždy, abychom vám pomohli najít kolo vašich snů a prozkoumat neznámá místa, i když se nachází třeba na druhém konci světa nebo někde kousek od místa, které důvěrně znáte. 

TECHNIKA STOJÍCÍ ZA WHY

Naše kola vyrábíme z nejlepších možných materiálů vhodných pro terény, ve kterých jezdíme. Prozatím se zaměřujeme na titan, ale tím naše vize nekončí. Ale zpět k našim titanovým kolům. Rámové konstrukce vyrábíme z nejkvalitnějšího titanu třídy 3 / 2,5 a titan 6/4 pro výrobu hlavové části rámu, pro opláštění středového složení a spoje jednotlivých částí rámu. Zázračný materiál má tolik vynikajících atributů kvality pro užití si jízdy na kole: je o 43% lehčí než ocel, má vyšší poměr pevnosti a hmotnosti než hliník, výrazně odolnější vůči poškození při nárazu než uhlík a nejlepší vlastnosti tlumení vibrací ze všech tří zde uvedených konstrukčních materiálů. Jsme si jisti, že budete souhlasit s tím, že jsme dosáhli našeho cíle, kterým je vytvoření titanových rámů s moderním nádechem, a to díky konstrukčnímu řešení vedení bovdenů vnitřkem rámů, včetně teleskopických sedlovek u vybraných modelů, integrovaných hlavových složení a dalších konstrukčních vychytávek. Why jsou kola pro jezdce, kteří chtějí špičkové, pohodlné a rychlé kolo postavené tak, aby vydrželo na celý život. Věříme, že vhodně vyrobený titanový rám, je tou nejlepší volbou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz