Vrácení zboží

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ?

Postup při výměně / vrácení zboží do 30ti dnů:

  1. Nepoužité zboží vložte do původní krabice spolu s kopií faktury, vyplněným formulářem pro odstoupení od kupní smlouvy a nálepkami (pokud byly součástí balení).
  2. Krabici vhodně zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice. (nepřelepujte prosím originální obal zboží, který byste tím znehodnotili!).
  3. Zabalené zboží, odešlete na adrese: GRUNTOVAČKA s.r.o. 4 května 352, Vsetín. V žádném případě neposílejte zboží na dobírku! V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme proto zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží).
  4. Na email eshop@tpcbike.cz nás informujte, že zboží zasíláte zpět.

Po přijetí zboží provedeme kontrolu a budeme Vás informovat e-mailem o očekávaném termínu vyřízení.

Doba výměny zboží je závislá na aktuálních skladových zásobách, máme-li zboží skladem, požadovanou velikost zasíláme obratem.

O odeslání zboží zpět k Vám budete také informováni e-mailem.

 

JAKÉ JSOU PODMÍNKY, ABY BYLO MOŽNÉ ZBOŽÍ VYMĚNIT NEBO VRÁTIT?

  1. Zboží je nutné vrátit do 30ti dnů od jeho převzetí.
  2. Zboží musí být nenošené a schopné dalšího prodeje.
  3. Zboží musí být zabaleno do původního obalu, který nesmí být znehodnocen. (Například přelepením lepící páskou, pro účel dopravy)
  4. Zboží nesmí být z Vaší strany jakkoli poškozeno nebo znehodnoceno.

Ve vlastním zájmu doporučujeme balík pojistit ve výši ceny zboží. (Tuto službu Vám nabídnou na poště při odesílání balíku) Pokud bude balík ztracen nebo znehodnocen při přepravě, budete moci balík s podacím lístkem vyreklamovat a získat tak své peníze zpět.

 

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Ze všeho nejdříve je nutné si přečíst (reklamační řád), ve kterém jsou uvedená veškerá práva a povinnosti jak prodávajícího, tak kupujícího.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz