WHY CYCLE S7 (rám + vidlice)

Značka: Why Cycles
101 900 Kč –20 % 81 520 Kč 67 371,90 Kč bez DPH
Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
 • Rám: S7
 • Vidlice: Rock Shox Pike Ultimate RCT3 130mm Black
 • Hlavové složení: CaneCreek 15-series IS42/IS52 Headset
 • Límec sedla
 • přední/zadní osa

Termín dodání kol na předobjednávku s vámi domluví obchodní zástupce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROTOŽE NĚKDE V HORÁCH JE MOKRÁ, LEPKAVÁ STEZKA.

S7 je kombinací jednoduchého, ale zároveň všestranného, pohodlného, ale zároveň rychlého kola. S7 je to nejlepší hardtailové horské kolo, na kterém jste kdy mohli jet. Ano, to je docela odvážné tvrzení, ovšem my si za tím stojíme. To znamená, že skutečně věříme, že náš nový S7 je špičkovým všestranným horským kolem, které vydrží po celý život. Tento pohodlný stroj, který je navržen pro rozměry pneumatik 27,5 × 2,8 ”, s vůlí pro pneumatiky až 3,0”, vám poskytne radost z jízdy na stezkách, kde jste si mysleli, že není možno jet. Nejste fanouškem pneumatik větší velikosti? Můžete také zkusit model S7 s 29" koly a s šířkou pneumatiky 2,3". Nechtěli jsme, aby S7 vyhrával závody XC nebo sjížděl sjezdové trati (i když víme, že někteří z vás nám ukáží, že se mýlíme). Vytvořili jsme S7 pro dobrodružství při ježdění především z kopce dolů s přáteli, pro zábavu při vyjíždění klopených zatáček, pro řešení jízdy při technických stoupáních a pak jsme vypadali zatraceně dobře, zatímco jsme se opírali o strom, zatímco pijeme pivo na vrcholu hory. Vytvořili jsme S7, abychom odpověděli na otázku: „Proč jezdíme?

Titanová rámová trubka optimalizuje nejlepší vlastnosti materiálu. Oválná horní trubka a mírně ohnutá trubka pro sedlovku umožňují vynikající vertikální tuhost, aby kolo zpracovalo trailovou vlnu, zatímco kvadratické spojení spodní konzoly činí tento titanový rám neuvěřitelně tuhý v bočních stranách tak, aby se minimalizovaly ztráty přenosu energie. Plně vedené vnitřní vedení bovdenů a skryté vedení ovládání sedlovky umožňují čistý vzhled a minimální nároky na údržbu. Posuvné patky vytvářejí možnosti pro jednopřevodové, řemenové nebo převodové hnací ústrojí, a co je nejdůležitější, vyladění délky řetězu pro požadovanou kvalitu jízdy. S7 splňuje své jméno: neuvěřitelně pohodlné, rychlé a zatáčející, kolo, jaké jste si nikdy neuměli představit. S tímto důvěryhodným ořem jako svým společníkem se budete cítit jako nejšťastnější jezdec na stezce.

KRÁSA V KAŽDÉM ÚHLU

 
 

SPECIFIKACE RÁMU S7

 • Integrovaná standardní náhlavní souprava 42 mm horní pohár, 52 mm spodní pohár
 • Středové složení: BSA 73mm standard BSA standard
 • Zvýšení rozteče náprav 12 mm x 148 mm
 • Patky 12mm pevná osa, rozteč závitů 1,75, kompatibilní s nastavitelným posuvem a řemenovým pohonem
 • Držáky lahví - držáky lahví na sedlové trubce, horní dolní trubka, spodní trubka. Třetí upevnění otvoru pro láhev na spodní trubici pro připevnění příslušenství
 • Držáky - Všechny standardní držáky na nosič a blatníky
 • Sedlovka - 31,6 mm
 • Svorka sedadla - 34,9 mm
 • Brzda - Max 180 mm vzadu s adaptérem, standard pro přímou montáž
 • Světlá výška - Max. 27,5 x 3,0 ″ nebo 29 x 2,3 ″ pneumatiky s posuvným nastavením nejméně 5 mm od zcela uzavřeného

 

GEOMETRIE S7

S7 má několik jedinečných geometrických prvků. Hlavně pokles středového složení a dosah. Pokles BB ovlivňuje to, jak se kolo zatáčí, a v kombinaci s délkou řetězu ovlivňuje jeho stabilitu. U modelu S7 je pokles BB jen o něco více než u jiných podobných kol, což mu dává stabilnější a pohodlnější pocit, ale při zahájení jízdy je pocit přesnosti v zatáčkách přesnější. (Zvláště v kombinaci s velkými pneumatikami!) Dosah je o něco delší než u podobných kol. Kolo je postaveno na extra širokých řídítkách , což výrazně zlepšuje ovladatelnost všech horských stezek.

 

S7-V2-GEO-UPDATE-2048x1504

 

PROTOŽE TITANIUM JE MAGICKÉ

Vyrábíme naše kola z nejlepších možných materiálů pro terén, ve kterém jezdíme. Používáme nejkvalitnější titan třídy 9 3 / 2,5 pro trubky našich rámů a 6/4 titanu pro hlavovou trubku, plášť středového složení a opracované bity po celém rámu. Materiál Wonder má tolik vynikajících atributů kvality jízdy: o 43% lehčí než ocel, vyšší poměr pevnosti a hmotnosti než hliník, výrazně odolnější vůči poškození při nárazu než uhlík a nejlepší vlastnosti tlumení vibrací ze všech tří uvedených materiálů. Myslíme si, že budete souhlasit, že jsme dosáhli našeho cíle, kterým je vytvoření titanových rámů s moderním nádechem, díky inženýrskému vedení vnitřního vedení kabelů, integrovaných náhlavních souprav a spodních konzol se závitem. Pro jezdce, kteří chtějí špičkové, pohodlné a rychlé kolo postavené tak, aby vydrželo na celý život, věříme, že vhodně vyrobený titanový rám je tou nejlepší volbou a doživotní zárukou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rámy + vidlice
Záruka: doživotní
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz