WHY CYCLE TF Pimp Build (rám)

Značka: Why Cycles
–20 %
tf
69 000 Kč –20 % 55 200 Kč 45 619,83 Kč bez DPH
Předobjednávka
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

VZÍT A LETĚT

Termín dodání kol na předobjednávku s vámi domluví obchodní zástupce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve Why všichni rádi jezdíme na mnoha různých dvoukolových vozidlech. Naši zakladatelé jezdí na všem, od ultraaero triatlonových kol přes sjezdová kola až po dirtová kola, a opravdu téměř na všem mezi tím. Na každém jednotlivém typu jízdního kola je něco neuvěřitelně zvláštního a každý model poskytuje nový pohled na to, proč jsou kola tak neuvěřitelně naplňující. (Dobře, možná můžeme z tohoto tvrzení vynechat trojkolku J…) Takže jsme se rozhodli, že chceme jet na neuvěřitelně moderním „skákajícím“ kole, které bylo navržen tak, aby letělo přes všechny překážky s lehkostí, pohodlím, stabilitou a hlavně na takovém kole, na které by všichni ostatní žárlili.

Stručně řečeno, WTF je prostě nejlepší skákací kolo, jaké jsme kdy jeli. Troufáme si konstatovat, že když na tomto kole skočíte svůj trik, tak se vám na tváři objeví obrovský úsměv. Proč je toto kolo postaveno pro pneu 27,5“?. Ano ano, tento druh kol je standardně navržen pro kola 26”. Ale my jsme to prostě chtěli vyzkoušet. Největší výhodou pro větší kola je schopnost spustit níže středového složení a udržet tak pedály ve stejné výšce nad zemí. Konečným výsledkem je fantasticky vylepšená ovladatelnost a schopnost zatáčení a to je okamžitě patrné při první jízdě. Tento titanový krasavec je jedním z nejodolnějších a nejzábavnějších kol, na kterém můžete skočit přes překážku, pokořit drop, přejet přes všechno, co vám stojí v cestě. My víme, že se vám bude líbit stejně tak moc, jako se líbí nám. 

 

KRÁSA V KAŽDÉM ÚHLU

 

T.F. SPECIFIKACE RÁMU

  • Náhlavní souprava - Integrovaný standardní 42 mm horní pohár, 52 mm spodní pohár
  • Středové složení - Standard BSA se závitem 73 mm
  • Zvýšení rozteče náprav - 12 mm x 148 mm \
  • Patky - 12mm pevná osa, rozteč závitů 1,75, kompatibilní s posuvným a řemenovým pohonem
  • Držáky lahví - Žádné
  • Sedlovka - 31,6 mm
  • Svorka sedadla - 34,9 mm
  • Brzda Max - 160 mm vzadu, standard pro přímou montáž

T.F. GEOMETRIE

Proč T.F. je jedním z mála dostupných kol na 27,5, a proto má ve srovnání s jinými koly DJ na trhu poměrně radikální geometrické rozdíly. Ve srovnání s jinými podobnými 26 “kolovými DJ koly je však celkový pocit z držení, polohy těla a celkového pocitu velmi podobný. Kolo má mnohem strmější úhel hlavy, aby dokázalo rychle optimalizovalo směr jízdy pro potřeby rychlé manipulace s DJ kolem. Snad nejvýraznější rozdíl v geometrii pochází z kapky spodní konzoly T.F. Pokles BB ovlivňuje to, jak se kolo zatáčí, a v kombinaci s délkou řetězu ovlivňuje jeho stabilitu. S většími koly jsme byli schopni dosáhnout mnohem většího poklesu BB při zachování stejné vůle kliky / pedálu od země. Díky tomu je T.F. zatáčení a zvládnutí výrazně předvídatelnější než u jiných DJ kol na trhu.

 

PROTOŽE TITANIUM JE MAGICKÉ

Vyrábíme naše kola z nejlepších možných materiálů pro terén, ve kterém jezdíme. Používáme nejkvalitnější titan třídy 9 3 / 2,5 pro trubky našich rámů a 6/4 titanu pro hlavovou trubku, plášť středového složení a opracované bity po celém rámu. Materiál Wonder má tolik vynikajících atributů kvality jízdy: o 43% lehčí než ocel, vyšší poměr pevnosti a hmotnosti než hliník, výrazně odolnější vůči poškození při nárazu než uhlík a nejlepší vlastnosti tlumení vibrací ze všech tří uvedených materiálů. Myslíme si, že budete souhlasit, že jsme dosáhli našeho cíle, kterým je vytvoření titanových rámů s moderním nádechem, díky inženýrskému vedení vnitřního vedení kabelů, integrovaných náhlavních souprav a spodních konzol se závitem. Pro jezdce, kteří chtějí špičkové, pohodlné a rychlé kolo postavené tak, aby vydrželo na celý život, věříme, že vhodně vyrobený titanový rám je tou nejlepší volbou a doživotní zárukou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rámy
Záruka: doživotní
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz